a

Latest Posts:

Follow Us:

TOP
Image Alt

O nas

O NAS.

Firma Eko-Instal jest firmą usługową-handlową działającą w branży instalacyjnej i sanitarnej od 2003 roku.

Specjalizujemy się w profesjonalnym wykonywaniu między innymi:
instalacje wodne i kanalizacyjne, instalacji gazowych, instalacje centralnego ogrzewania, instalacji basenowych. Wykonujemy także modernizacje starych w/w instalacji.

Już od 16 lat firma Eko-Instal rozpoznawana jest jako specjalista w wykonywaniu wszelkich instalacji sanitarnych. Nieustanny rozwój firmy pozwala na poprawienie jakości usług oraz zwiększenie zakresu działania.

Dzięki tak długiej działalności na rynku nabraliśmy doświadczenia i wiedzy, dzięki czemu gwarantujemy wysoką jakość usług korzystając z nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań.

Nasze główne zadania ukierunkowane są na wykonaniu wszelkich instalacji sanitarnych przez jednego wykonawcę oraz dostarczeniu produktów najwyższej jakości. Służymy swoją pomocą w każdym stadium inwestycji.

Nasi klienci zawsze mogą korzystać z doświadczenia firmy Eko-Instal, a dzięki bieżącej kontroli przebiegu prac na budowie oszczędzają swój czas i mają pewność, że prace te zostaną wykonane w terminie i z należytą starannością. Misją firmy jest wykonywanie prac spełniając wszystkie oczekiwanie klienta.

 

 

"Zdecydowałem się na firmę EKO-INSTAL z polecenia. Nie zawiodłem się! Firma zamontowała kotłownie w naszym hotelu. Wszystko działa jak należy. Polecam serdecznie!"

Mateusz Majchrzak

Hotel ,,Prezydent" Rabka Zdrój

"Pellet zakupiony w EKO-INSTAL spełnia moje wymagania: dopala się do końca, szczelnie zapakowany a firma przywiozła go na czas! Polecam."

Tadeusz Nowak

"Eko-Instal dała się poznać jako sprawdzony dostawca pieców gazowych do naszego ośrodka. Firma dokonała wstępnej oceny a następnie po przedstawieniu wyceny i jej akceptacji, sprawnie zrealizowała zadanie. Godny zaufania i niezawodny partener!"

Janina

Hotel - Zubrzyca Górna
a

EKO-INSTAL - Hurtownia Techika Grzewcza i Sanitarna Dobczyce | Pellet | Ekogroszek| Wyposażenie łazienek | Serwis i montaż pieców gazowych | Instalacje wodne i kanalizacyjne